Bugun...


RIFAT SERDAROĞLU

facebook-paylas
İKİ SİYASETÇİYE İKİ SORU
Tarih: 24-01-2020 21:25:00 Güncelleme: 24-01-2020 21:25:00


Adalet Bakanı Sayın Abdülhamit Gül;
Bağımsız ve tarafsız Türk Yargısı AKP döneminde, Cumhuriyet dönemi boyunca hiç olmadığı kadar saldırıya uğradı. Özellikle AKP ve Cemaat tarafından ortak olarak gidilen, propagandası birlikte yapılan, mezardakilerin bile oy kullanması istenen 12 Eylül 2010 tarihli referandumdan sonra, Yüksek Yargının tamamıyla Fethullah Gülen Cemaatinin emrine girdiğini hepimiz biliyoruz.

Nereden mi biliyoruz?
Sonradan itirafçı olan HSYK üyelerinin mahkemelerde verdikleri yeminli ifadeleri, Adalet Bakanları- Adalet Bakanlığı Müsteşarları ve Yardımcıları-HSYK Üyeleri ile Cemaat arasında yapılan liste pazarlıklarının mahkemelere yansımasından açık, net ve doğru olarak biliyoruz.

Size sorum şudur;
Fethullah’çı Terör Örgütü militanları, görünmez olup kendiliklerinden Türk Yargısına sızmadıklarına göre, bu vatan hainlerini Yüksek Yargıya yerleştiren, başta dönemin Adalet Bakanları Sadullah Ergin- Bekir Bozdağ- Kenan İpek- Ahmet Karahan’ı dava etmeyi düşünmüyor musunuz?
Sizce bu kişiler suçlu mudur, yoksa hiç suçları olmayan günahsız AK (Beyaz) Partililerden midir?

Sayın Bakan;
Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet, bir tarafı Kürdistan Devleti olarak planlanan İran tipi bir Din Devleti taraftarlarıyla girdiği mücadeleyi kazanırsa, T.C Devleti bu kişileri mutlaka yargılayacaktır. Siz bunları yargılamazsanız, siz de yargılanacaksınız. İsterseniz karar vermeden önce, elini öptüğünüz Haznevi Tarikatı Liderine bir danışın. Yanlışa düşmeyin.
Ankara 12. Asliye Hukuk Mahkemesinde görüşmek üzere…

Sayın AKP Genel Başkanı Erdoğan;
T.C Devleti bugüne kadar, 28 silahlı isyan gördü. Hepsinin hakkından gelindi.
Bu isyanların tümünde, yabancı devletlerin uşaklığını yapmaktan çekinmeyen bölücüler ve şeriat isteyenler birlikte oldular. Türk Devleti, Türk Milletinin desteğiyle bu belaların tamamını başımızdan savdı…

Sizin 18’inci yılını yaşadığımız döneminizde; Türk Milletinin güvencesi olan, Türk Ordusunun;
-Askeri Okulların tamamı kapatıldı!
-Devletten ve TSK’dan 150 bin kişi, haklarında yargı kararı olmadığı halde atıldı!
-Sizden habersiz FETÖ ile birlikte çalışan Adalet Bakanları serbest gezerken, askeri öğrenciler ömür boyu ağırlaştırılmış hapse mahkum edildiler!
-Milli Savunma Üniversitesi kuruldu. Başına da yıllarca FETÖ Gazetelerinde köşe yazarlığı yapmış biri getirildi!
-800 bin kişilik TSK dağıtıldı!
-350 bin kişilik Jandarma güçleri, İçişleri Bakanına bağlandı.
-İçişler Bakanının emrinde 560 bin Polis ve 350 bin Jandarma olmak üzere,
910 bin kişilik güvenlik ordusu var!

Tüm bunların üstüne siz, 2 Ocak2020’de şunu söylediniz;
“Artık şehirlerimizin güvenliğini ve içerdeki düzeni sadece kolluk gücü ile sağlayamayacağımız bir duruma gelmiş durumdayız. Bu durum karşısında, yeni yöntemler geliştirmemiz gerekiyor!”

-İçerde, Türk Milletinin güvenliğini sağlayacak “YENİ YÖNTEMLER” nedir ve bu güçlerin Anayasal ve Yasal dayanakları nedir?
-Diyanet İşleri Din Hizmetleri Genel Müdürü Yaşar Yiğit;
“85 bin cami var. Cami Gençlik Kolları, 45 bin merkez camiinde oluşturulacak. İlk etapta 1500 camide alt yapı çalışmaları TAMAMLANDI!
2021’de 20 bini aşkın merkez camiinde yapılanmamızı tamamlayacağız, dedi!”
-Dünürünüz Erdoğan Uzuner, “Kardeş Kal” diye bir örgüt kurduğunu ve anında haberleşerek halkı sokağa dökeceklerini televizyonda söyledi.
-Eski Başdanışmanınız Emekli General her maddesi, Kur’an-ı Kerimle uyumlu bir Anayasa hazırladıklarını söyledi!
-Yasal olarak size bağlı olan Diyanet İşleri Başkanı ve bazı devlet kuruluşları bu “İhanet Projesine” maddi destek verdiler!

Size sorum şudur;
Adalet Bakanlarınız sizden talimat almadan Yüksek Yargıyı FETÖ’ye teslim etti.
Sizin Başdanışmanınız ve Askeri Güvenlik Uzmanınız Emekli General ve Diyanet İşleri Başkanınız yine sizden talimat almadan bilerek ve planlayarak T.C Anayasasını çiğnediler.
Bu kişileri çok mu aradınız? Sizin demokrasiye bağlılığınızı çok iyi biliyoruz! Demokrasi ve Cumhuriyet düşmanı bu kişileri, yanınızdan kovmayı
düşünür müsünüz?

Not;
İsteyen herkes ile iddiaya girerim ki, hem Sayın AKP Genel Başkanı hem de Sayın Adalet Bakanı sorulara yanıt verecektir. Var mı aksini söyleyen?Bu yazı 765 defa okunmuştur.

FACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

DİGİTAL GAZETEMİZİ BEĞENİYORMUSUNUZ?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI