Bugun...



AYNI MENZİLDESİNİZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ Silahlı Terör Örgütü ile yollarının ayrıldığını açıklarken aynen şöyle demişti; “Rabbim de milletim de beni affetsin. Bunlar ne istediler de vermedim? Üniversite dediler, verdim. Destek istediler verdim. Arsa istediler verdim. Yurtdışında bunları biz tanıttık yahu! Halbuki ortak yanımız vardı. İnanın bana, biz bu yapıyı aynı menzile farklı yollardan giden bizden biri olarak gördük!”

facebook-paylas
Tarih: 13-10-2020 05:02

AYNI MENZİLDESİNİZ

BURSADA HABER 16

AYNI MENZİLDESİNİZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, FETÖ Silahlı Terör Örgütü ile yollarının ayrıldığını açıklarken aynen şöyle demişti; “Rabbim de milletim de beni affetsin. Bunlar ne istediler de vermedim? Üniversite dediler, verdim. Destek istediler verdim. Arsa istediler verdim. Yurtdışında bunları biz tanıttık yahu! Halbuki ortak yanımız vardı. İnanın bana, biz bu yapıyı aynı menzile farklı yollardan giden bizden biri olarak gördük!”

Yargıtay Ceza Genel Kurulu, FETÖ’yu “T.C Devletini, Anayasal düzeni yıkmak, bu amaç için kurulmuş silahlı bir terör örgütü” olarak kabul etti.

CB, FETÖ ile aynı menzilin yani aynı yolun yolcusu olduklarını ve 11 yıl boyunca FETÖ’ya her türlü maddi-manevi yardımı yaptığını söylediğine göre, AKP-FETÖ ilişkisi için başka delil aramaya gerek var mıdır?

FETÖ’nun yurtdışında tanıtımı için, dönemin Dışişleri Bakanı Abdullah Gül, tüm dış temsilciliklerimize “FETÖ’ya yardımcı olun, temsilciliklerimizde ve faaliyetlerinizde bunlara yardımcı olun” diye resmi yazmıştır!

Dönemin Başbakanı Ahmet Davutoğlu, TBMM Başkanı Bülent Arınç, Bakanları Sadullah Ergin- Hüseyin Çelik, Bekir Bozdağ, Ali Babacan, Süleyman Soylu ve diğerlerinin FETÖ’yu göklere çıkaran beyanları halen arşivlerdeki yerinde taptaze olarak dururken, Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığı makamında bulunan kıymetli hukukçularımıza ne diyeceğiz?

FETÖ ile işbirliği yaptıklarını, örgütü her yönden desteklerini bizzat AKP Genel Başkanının açıklaması, 2007 yılında Anayasa Mahkemesinin “AKP, laiklik karşıtı eylemlerin odağı olmuştur” şeklinde verdiği kararın doğruluğunu, AKP’nin laiklik karşıtı eylemlerin odağı ve teşvikçisi olmaya ısrarla devam ettiğinin kanıtı
değil midir?

O halde şu soruyu sormak ve mutlaka yanıtını almak istemek ve
Türk Vatandaşlarının hakkı değil midir?
T.C Anayasasının Başlangıç Kısmını,
T.C Anayasasının ilk 6 Maddesini,
T.C Anayasasının 103 ve 104. Maddesini,
T.C Anayasasının 174. Maddesini,
AKP olarak yürürlükten mi kaldırdınız?
Ya siz? Cumhuriyetimizin Yargıtay Başsavcısı? Anayasamız sizi bağlamaz mı? Anayasamızı korumak, herkesin ona uymasını sağlamak sizin göreviniz değil mi?

Değerli Okurlar;
Lütfen kendinizi aldatmayın!
Bunların hepsi aynı pazarın mallarıdır!
AKP-MHP-Gelecek-Deva-Hüda Par, hepsi İhvan elemanı Siyasi İslamcılardır.
HDP ise bunların “Kürtçü Bölücü” çeşididir.

Bugün FETÖ ile iş tutarlar, yarın Menzilcilerle, öbür gün Kandille!
Gerçekte hepsinin menzili aynıdır; T. C Devletini ve Cumhuriyet değerlerini  yıkmak, ülkemizi Suudi Arabistan veya İran benzeri bir rejime dönüştürmek!

Bunların en önemli vasfı, “KORKAK” olmalarıdır.
Bir türlü cesaret edip hedeflerini açıkça söyleyip, fikirlerini mertçe savunmazlar.
Demokrat görünüp, demokrasinin olanaklarından yararlanarak, demokrasiyi boğmaya çalışırlar!

Bunların panzehiri, şeffaflık-demokrasi-ulus devlet-özgürlüklere sahip çıkmak-sorgulamak-sorumluluklarını ve haklarını bilen cesur bireylerdir.

Bunlar kendilerinde Atatürk Cumhuriyetini yıkmayı “Hak” olarak görüyorlarsa, bizler de demokratik cumhuriyetimizi korumayı “Anayasal bir Hak” olarak görüyoruz.
Kurtuluş Savaşımızın simgesi haline gelen Çoban Ateşi Hareketi partileşti ve DOĞRU Parti Türk Siyasetindeki yerini aldı. Tüm Türkiye’de gönüllü katılımlarla, teşkilatlarımızı kadınlar ve gençlerin çoğunlukta olduğu şekilde kurmaya devam ediyoruz.

03 Kasım’da Büyük Atatürk’ü resmi olarak ziyaret edip saygımızı tekrar sunacağız ve Cemal Nadir Sokak No 20-Çankaya’daki Genel Merkez Binamızın açılışını yapacağız. 

Bundan böyle Türkiye’de DOĞRU’lar, DOĞRU kişiler tarafından konuşulacak ve Türk Milletine DOĞRU’lar anlatılacaktır. DOĞRU konuşmaya başlayınca, yalancılar susacak!

Ne Mutlu Türküm Diyene ve Sözünden Dönmeyene…


Rifat Serdaroğlu
DOĞRU Parti Genel Başkanı




Kaynak: BURSADA HABER 16

Editör: TURAN TURAN

Bu haber 1516 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER SİYASET Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
GAZETEMİZ

DİGİTAL GAZETEMİZİ BEĞENİYORMUSUNUZ?


nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI